AsyaCard

AsyaCard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AsyaCard, Asya kredi kartı sahiplerinin güncel kampanyaları takip edebildikleri uygulamadır.

AsyaCard, Asya kredi kartı sahiplerinin güncel kampanyaları iPhone ve iPad’lerinden takip edebildiği bir uygulamadır. Aktif olarak kullandığınız kredi kartınızı eklediğinizde bulunduğunuz yere en yakın fırsatlar listeleyen uygulama herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmış hem de modern arayüz ile gelmektedir.

AsyaCard uygulaması ile AsyaCard Classic, AsyaCard Gold, AsyaCard DIT, AsyaCard Platinum ve Tuskon Kart’ınıza özel fırsatlardan anında haberdar olursunuz. Kampanyaları görmek içi tek yapmanız gereken “Kartlarım” sekmesine dokunmak ve kartınızı uygulamaya tanıtmak. Bu aşamadan sonra “En yakın” sekmesinden size özel sunulan kampanyalar göz atabilirsiniz. “Bana özel” ise birden fazla kartınızın olması durumunda oldukça işinize yarayacak bir bölüm. Listeden kartınızı ve sektörü seçiyor, size uygun kampanya olup olmadığını öğreniyorsunuz.
Uygulama kampanyaları listelemekle kalmıyor, bulunduğunuz noktadan kampanyanın geçerli olduğu mağazayı harita üzerinde gösteriyor ve nasıl gideceğinizi belirtiyor.

Eğer Asya kredi kartınız yoksa AsyaCard uygulamasından faydalanamıyorsunuz. Ancak uygulama içerisinde başvuru bölümü bulunuyor. İstenen bilgileri girerek hızlıca başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR