AtlasGlobal

AtlasGlobal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    105

  • Üretici

    Atlasjet

AtlasGlobal iPhone uygulaması ile bilet satın altın alma, iptal etme, check-in yapma işlemlerini akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz.

AtlasJet yenilenen ismiyle AtlasGlobal, yurt içi ve yurt dışı uçak biletinizi iPhone’unuzdan alma ve iptal etme kolaylığı sunuyor. iPhone’unuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz AtlasGlobal Havayolları uygulaması ile Jetmil kartınızın sunduğu avantajlardan yararlanma şansına da sahip oluyorsunuz.

Türkiye’nin mobilden işlem yapılabilen ilk havayolu uygulaması olma özelliğini taşıyan AtlasJet, AtlasGlobal adıyla yenilendi ancak uygulamada arayüz ve kullanım açısından hiçbir değişiklik yok diyebilirim. Kredi kartı ile güvenli ve hızlı şekilde bilet satın alma, check-in yapma, rezervasyon iptali, koltuk yeri ayırtma gibi işlemler doğrudan uygulama üzerinden yapılabiliyor.

Diğer havayollarının uygulamaları ile karşılaştırdığımızda daha basit kalan bir arayüz ile bizleri karşılayan AtlasGlobal iPhone uygulamasında Jetmil bölümü de bulunuyor ki buradan kartınızla yaptığınız harcamalar sonucu kazandığınız puanınızı sorgulayabiliyor ve ücret ödemden bilet alabiliyorsunuz. Jetmil kartınız yoksa başvuru yapabiliyor ve hangi Jetmil kartın ne gibi avantajlar sunduğuna göz atabiliyorsunuz.

Not: AtlasJet, mobil uygulamasında sadece isim değişikliğine gitmiş, AtlasGlobal olarak yenilenmiştir.

YORUMLAR