Atlasjet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    542

  • Üretici

    Atlasjet

Atlasjet ile uçmayı seviyorsanız havayolunun iPhone ve iPad uygulamasını kullanarak online işlemleri çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Atlasjet ülkemizden uygun fiyatlı ve tanınan havayolu şirketlerinden bir tanesi. Pek çok kişi tarafından kullanılan havayolunun artık bir iPhone ve iPad uygulaması da var. Böylece dilediğiniz her yerde ve her zamanda uçuşlarınızı kolayca planlama ve biletlerinizi satın alma işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabii ki mobilden işlem yapanlara yönelik olarak hazırlanan özel bonuslar da cabası.

Hem ülke içindeki hem de yurtdışına yapılan uçuşları kolaylıkla sorgulayabildiğiniz uygulama aynı zamanda fiyat bilgilerini de gösteriyor ve rezervasyonunuzu kredi kartınız ile yapmanızı, daha sonra da dilerseniz iptal etmenize de imkan tanıyor.

Bunun yanında online check-in işlemleri gibi işlemleri de telefonunuzdan yaparak uçağınıza kolayca binmek için tüm gerekenleri yapabiliyorsunuz. Diğer şirket uçaklarının uçuş bilgilerini, iniş ve kalkış tarihlerini ve varsa gecikme sürelerini de uygulamayı kullanarak kolayca görebilirsiniz.

YORUMLAR