Atomas 1.1 (ios)

Atomas

1.1
Atomas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atomas, atom parçalarını birleştirerek sürekli daha değerleri elementler elde etmeye çalışacağını eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunu.

Atomas, atomları bir araya getirerek daha kaliteli ve değerleri yeni atomlar üretmeniz gereken eğlenceli ve oynaması keyifli bir bulmaca oyunu. iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği oyundaki amacınız altın platinyum ve gümüş elde etmek. Fakat onları elde edene kadar belirli yollardan geçmeniz gerekiyor.

Oyunun başında size verilen 2 adet hidrojeni birleştirmeli ve helyum elde etmelisiniz. Sonrasınra helyumları birleştirerek lityum. Bu şekilde devam eden birleştirmeler sonucunda altın platinyum gümüş elde edebiliyorsunuz.

Oyunda dikkat etmeniz gereken nokta, oyun alanının elementler ile dolmasını engellemeniz gerekiyor. Eğer oyun alanı çok aşırı dolarsa ve siz bu elementleri birleştiremeyecek durumda kalırsanız oyun sona eriyor. Bu nedenle temkinli ve akıllı hamleler yapmalısınız.

Oynaması çok zor olmayan fakat başarılı olmak için iyi bir strateji yapmanızı gerektiren oyunun tasarımı ise harika. Akıllara hitap etmek dışında gözlere de hitap eden oyunda oluşturabileceğiniz 45 farklı atom bulunuyor. Yaptığınız puanları Facebook, Twitter ve GameCenter üzerinden paylaşma olanağı sunan Atomas, böylece arkadaşlarınız ile yarışma imkanı da veriyor.

Eğlenceli ve oynaması basit olmasına rağmen oynadıkça daha da bağımlısı olacağınız Atomas'ı ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR