Attack of the Wall Street Titan 1.2.2 (ios)

Attack of the Wall Street Titan

Attack of the Wall Street Titan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • ÜRETİCİ

    Dark Tonic

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Arcade adı verilen, eskiden atarilerimizde oynadığımız oyunların tarzını sevenlerin beğenceği bir oyun olan Attack of the Wall Street Titan uzun ve yorucu ismine rağmen çok eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda enteresan bir şekilde iyi karakteri değil de kötü karakteri canlandırıyorsunuz. Amacınız ise ortalığı kasıp kavurarak yıkıp geçmek.

Oyunun konusuna göre Wall Street zenginleri tarafından kendilerini  hippiler ve protestoculardan korumak amaçlı geliştirilen devasa bir titanı canlandırıyorsunuz. Fakat aktivist hackerlar titanın yönetimini ele geçiriyorlar ve böylece Wall Street'e saldırmaya başlıyorsunuz.

Amacınız ise karşınıza çıkan her şeyi yıkıp geçmek. Özellikle bankacıların, otorite sahiplerinin ve polislerin mekanlarını, tankları, ağır silahlı araçları yakıp yıkarsanız daha çok puan kazanıyorsunuz. Fakat bu esnada dikkatli olmalı ve size zararı dokunmamış kişilere vurmamalısınız. Yoksa para kaybediyorsunuz. Yine benzer oyunlardaki gibi burada da çeşitli güçlendiriciler, sağlık paketleri ve diğer elementler de sizleri bekliyor.

Eğer siz de bu tarz ilginç ve retro görünümlü oyunları seviyorsanız,  Attack of the Wall Street'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR