au

au
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Au, ücretsiz olarak sunulan keyifli bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Au, en az ismi kadar ilginç bir oyun yapısına sahip olan bir beceri oyunu. iPhone ve iPad ciahzlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda basit gibi görünen fakat oynadıkça zorlaşan bir amaca hizmet ediyoruz.

Oyundaki temel görevimiz ekranın aşağısından yukarı doğru uçan topları merkezde duran büyük top üzerine dizmek. Bu noktada çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü topların birbirlerine kesinlikle temas etmemesi gerekiyor. Teması engellemek için ekrana dokunarak merkezdeki topun dönüş hızını yükseltebiliyoruz. Hızı düşürmek içinse parmağımızı ekrandan çekmemiz gerekiyor.

Au'da toplamda 150 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin zorluk seviyesi git gide yükseliyor. İlk birkaç bölümde ne yapmamız gerektiği anlatılıyor ve kısa bir alıştırma sürecine giriyoruz. İlk bölümlerde merkezdeki çemberde çok az sayıda top oluyor. Fakat bu çemberdeki top sayısı fazlalaştıkça işimiz de aynı düzeyde zorlaşıyor. Topları araya sıkıştırabilmek ve teması engellemek için üst düzey bir çaba sarfetmemiz gerekiyor.

Genel olarak Au, beceri oyunlarından hoşlanan ve bu kategoride oynayabileceği eğlenceli bir oyun arayanların mutlaka göz önünde bulundurması gereken yapımlardan bir tanesi.