Auctioneer

Auctioneer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    cherrypick games

Auctioneer ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir mobil açık artırma oyunudur

Auctioneer ilginç bir hikayeye ve reflekslerinizi sınayan bir oynanışa sahip olan bir mobil açık artırma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Auctioneer'da temel olarak dünyanın en başarılı açık artırmacısı olmaya çalışıyoruz. Düzenlenen özel açık artırmalarda dünyaca ünlü resslamların milyonluk resimleri, nadir antikalar ve değerli eşyalar açık artırma katılımcılarına sunuluyor. Bu açık artırmalarda bizim işimiz ise süreci yönetmek ve en yüksek parayı teklif eden katılımcıyı tespit etmek. Oyunda ne kadar hızlı bir şekilde en yüksek teklifi tespit edersek o kadar çok para kazanıyoruz.

Auctioneer kazandığınız yüksek puanları arkadaşlarınızla karşılaştırabileceğiniz ve tatlı rekabetler yakalayabileceğiniz bir mobil oyun. Sadece dokunarak oynadığınız oyunda açık artırmaları başarılı şekilde tamamladıkça yeni açık artırma evlerinin kilidini açabiliyorsunuz. Bu açık artırma evleri oldukça ilginç yapılara sahipler, kimi zaman uzaydaki bir açık artırma evi bile karşınıza çıkabiliyor.

8 bit retro grafiklere sahip olan Auctioneer her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR