AudioLoader

AudioLoader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AudioLoader, sınırsız müzik dinleme ve indirmeye izin veren ücretsiz bir uygulamadır.

AudioLoader, amatör ve profesyonel müzisyenlerin şarkılarını ücretsiz olarak yayınladıkları çevrimiçi müzik dinleme platformu SoundCloud’da paylaşılan müzikleri iPhone ve iPad’inize indirebileceğiniz bir mobil uygulama.

Daha çok popüler parçaların coverlarını bulabileceğiniz uygulamada müzikleri çevrimiçi olarak dinleyebiliyor ve telefon / tabletinize indirebiliyorsunuz. Arka planda ve kilit ekranında çalma desteği sunan uygulamada otomatik kapatma seçeneği de bulunuyor. Böylelikle müzik dinlerken uyuya kalmanız halinde müzik belirlediğiniz saate duruyor, telefon veya tabletinizin bataryası gereksiz yere tükenmemiş oluyor.

Ücretsiz şarkı indirme uygulamaları arasında en iyisi diyebileceğim AudioLoader, toplam 4 sekmeden oluşuyor. Trends sekmesinde farklı müzik türleri bulunuyor, tarzınıza ve o anki ruh halinize uygun müziği seçip dinlemeye başlıyorsunuz. Search sekmesini kullanarak sadece favori sanatçınızın parçalarına ulaşabilir, çevrimiçi dinlemeye başlayabilirsiniz. Downloads sekmesinden telefon veya tabletinize indirdiğiniz şarkılara ulaşabilirsiniz. Playlist sekmesinden sadece çalma listelerinize değil en çok dinlediğiniz müziklere ve geçmişe ulaşabilirsiniz.

AudioLoader Özellikleri:

  • Şarkı arama
  • Sınırsız şarkı indirme (Aynı anda indirme desteği mevcut.)
  • Arka planda ve kilit ekranında çalma
  • Karışık çalma ve tekrarlama modu
  • Çalma listesi hazırlama
  • Zamanlayıcı