AutoCAD 360 2.0.2 (ios)
AutoCAD 360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,888

  • Üretici

    Autodesk Inc

iPhone ve iPad cihazlarınızda AutoCAD dosyalarınızı görüntüleyebilmek ve düzenlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

AutoCAD'in teknik ve görsel tasarımlar yapanlar arasında ne kadar popüler olduğunu sanıyorum ki tekrarlamaya gerek yok. Ancak bu popülerlik büyük oranda laptop ve masaüstü PC'lerde olduğu için sahada çalışma yapmak isteyenler cihazlarını ya da tasarımların baskılarını yanlarında taşımak zorunda kalıyorlardı. AutoCAD 360 uygulaması ile bu sorunun üstesinden gelebileceğiniz bir uygulama iPhone ve iPad'ler için yayınlanmış oldu.

Uygulamayı kullanırken 2D ve 3D DWG çizimlerinizi mobil cihazınızda hemen açabilir ve dilerseniz online hesabınız ile eşleştirerek her yerden ulaşılabilir hale getirebilirsiniz. Dış referansları, katmanları ve resim alt katmanlarını görebileceğiniz uygulama zoom yapma, GPS ile konum belirleme gibi pek çok gelişmiş özelliğe de sahip.

Objeleri istediğiniz gibi taşıyabiliyor, döndürebiliyor ve yeniden boyutlandırabiliyorsunuz. Aynı zamanda çizim yapmak ve düzenlemek de mümkün. Daha sonra hem PDF hem de DWG olarak kaydedip paylaşabileceğiniz çizimleri istediğiniz kişilere ulaştırabilirsiniz. Uzak yazıcı desteği, yorum ve yazılar ekleme gibi pek çok özellik de yer alırken daha fazlasına ihtiyaç duyanlar için aylık ve yıllık üyelikler de uygulama içerisinden satın alınabiliyor.

YORUMLAR