Ava Avcı 1.0.7 (ios)

Ava Avcı

Ava Avcı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avlanabileceğiniz bölgelerdeki kontrollerde gerekli olan belgeleri Ava Avcı uygulamasından kolaylıkla edinebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Ava Avcı uygulamasıyla avlanmak için ihtiyacınız olan tüm izinlere ve dokümanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Avcılık belgesi olan avcılar için Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından geliştirilen Ava Avcı uygulaması, avlak bölgeler için rezervasyon yapabilmenize ve avlanma sırasında ihtiyacınız olan bilgilere ve belgelere erişebilmenize olanak sağlıyor. Avlanmak istediğiniz alanda olup olmadığınızı tespit edebilen Ava Avcı uygulaması, avlanma bölgesinde kontrol yapan ekiplere aldığınız iznin görüntüsünü gösterebileceğiniz resmi bir evrak özelliği de taşıyor. Avcılar için yayınlanan çeşitli duyuru, haber ve etkinliklere de ulaşabileceğiniz uygulama üzerinden acil durumlarda yardım isteyebiliyor ve yangın, kaçak avcı, biyokaçakçılık ihbarları da yapabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Ava Avcı uygulaması ile avlanma esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü belge ve dokümana anında ulaşabilir, sizi ilgilendiren konularda bilgilendirmeler alabilirsiniz.