Avea Cihaz Danışmanı

Avea Cihaz Danışmanı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avea Cihaz Danışmanı ile akıllı telefon ve tabletlerin teknik bilgilerine ulaşabilir, kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Avea Cihaz Danışmanı, iPhone ve iPad modellerinin teknik özelliklerine bakabileceğimiz, karşılaştırabileceğiniz, cihaz kampanyalarına ulaşabileceğiniz kısacası cihazlarla ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir mobil uygulama. Hangi iPhone ve iPad modelini nereden alacağınıza karar veremiyorsanız bu uygulama size yardımcı olacaktır.

Avea Cihaz Danışmanı uygulaması, iPhone ve iPad modellerini hem teknik açıdan karşılaştırabileceğiniz hem de Avea, Türk Telekom ve TTNET tarafından sunulan cihaza ilişkin kampanyaları öğrenebileceğiniz yararlı bir uygulama.

Sıklıkla cihaz değişiminde bulunanlara daha çok hitap ettiğini düşündüğüm uygulamanın kampanya bölümü oldukça detaylı hazırlanmış. Seçtiğiniz cihazın 24 ay / 36 ay taahhütle size ne kadara geleceğini, tarifinize ek veya peşin alırsanız ne kadar ödeyeceğinizi, internet ve konuşma içinde olursa ne kadar ödeyeceğinizi görebiliyorsunuz. Bunun yanında yeni iPhone / iPad’i mi yoksa bir önceki iPhone / iPad’i mi satın alacağınıza karar veremiyorsanız Cihaz ara sayesinde arasında gidip geldiğiniz iki modeli karşılaştırabiliyor ve daha rahat karar verebiliyorsunuz.

Güncel kampanya bilgilerini göstermek için internet bağlantısına ihtiyaç duyan bunun dışında çevrimdışı da kullanılabilen Avea Cihaz Danışmanı, cihaz seçiminde kararsız kalanlara önerebileceğim güzel bir operatör uygulaması.