Avea Seyahat

Avea Seyahat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avea Seyahat ile uçak ve otobüs biletinizi size uygun fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Gerek iş gerekse de kafa dinlemek için yurt dışına veya şehir dışında sıklıkla çıkan biriyseniz, seyahate çıkmadan önce tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz Avea Seyahat uygulaması kesinlikle cebinizde bulunmalı.

Android telefon ve tabletinize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz Avea Seyahat uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınız veya şehirlerarası otobüs yolculuklarınız için bilet satın almaktan check-in yapmaya kadar pek çok işlemi mobil cihazınızdan zahmetsizce yapabiliyorsunuz. En güzel yanı ise uygulamanın sunduğu tüm kolaylıklardan faydalanmak için Avea abonesi olmanız gerekmiyor.

Hem kullanımı basit hem de son derece göze hoş gelen bir kullanıcı arayüzü ile karşımıza çıkan uygulama ile hızlı, güvenli ve basit bilet almanın yanında seyahat öncesi gideceğiniz yer hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Seyahat rehberi sayesinde gideceğiniz yerin coğrafik özelliklerini, yeme-içme ve eğlence mekanlarını, ulaşım düzenini öğrenebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra yurt dışına sıklıkla çıkan biriyseniz yurt dışında yüksek faturalarla karşılaşmak adına Avea’nın yurt dışı paketlerini inceleyip satın alabiliyorsunuz.

Avea Seyahat uygulamasında seyahat öncesi bir kişinin ihtiyaç duyacağı her şey düşünülmüş.