Aviation Empire Platinum 1.0.2 (ios)

Aviation Empire Platinum

Aviation Empire Platinum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi şirketimizi yöneteceğiz.

Ücretsiz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan Aviation Empire Platinum’da kendi hava yolu şirketimizi yöneteceğiz.

Oldukça eğlenceli bir mobil simülasyon oyunu olan Aviation Empire Platinum, oyunculara kendi havaalanlarını inşa etme ve yönetme fırsatı veriyor. Renkli içeriklerin ve kaliteli grafiklerin yer aldığı oyunda bizleri eğlenceli dakikalar yaşayacağız.

Oyuncular yapım içerisinde kendi uçuş programlarını ayarlayarak çeşitli ülkere yolcu taşıyacaklar. Yapım içerisinde ilerledikçe seviyemiz artacak ve daha gelişmiş uçaklar satın alarak daha fazla yolcu taşıyabileceğiz.

Oyundaki amacımız bir hava yolu şirketi daha doğrusu  bir hava yolu imparatorluğu kurabilmek olacak. Dileyen oyuncular havaalanların da yeni yerler inşa ederek gelişmiş ve modern bir hale getirebilecekler. Sürükleyici bir yapıya sahip olan Aviation Empire Platinum, mobil platform oyuncularına siğer simülasyon oyunlarından çok daha gelişmiş ve eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

Oyuncular görsek efektler eşliğinde firmalarını genişletmeye ve bu alanda en iyisi olmaya çalışacaklar. Aviation Empire Platinum mobil platformda ücretsiz olarak oynanmaya devam ediyor. İyi oyunlar.

YORUMLAR