Avis 2.2.1 (ios)

Avis

Avis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avis sayesinde kiralık araca ihtiyacımız olduğu anda en yakın Avis bayisinden kiralama işlemlerini halledebiliyoruz.

Araç kiralama sektörünün liderlerinden olan Avis, artık iPhone ve iPad cihazlardan da ulaşılabilir durumda. Üstelik bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabiliyoruz.

Mümkün olduğunca net ve anlaşılır bir tasarıma sahip olan Avis uygulaması sayesinde ne zaman araca ihtiyacımız olursa hemen ihityaçlarımıza uygun olan bir tanesini bulup kiralayabiliyoruz. Özellikle sık sık seyahat eden kullanıcılara hitap eden bu uygulamayı dünyanın farklı bölgelerindeki 5.200 Avis bayisinden araç kiralamak için kullanabiliyoruz.

Uygulamaya giriş yaptığımızda araçların teknik detaylarını ve fiyatlarını açıklayan bir ekranla karşılaşıyoruz. Öncelikle ülke ve şehir seçmemiz gerekiyor. Ardından arama işlemini yapıyor ve şayet ihtiyaçlarımıza uygun bir araç bulursak mobil uygulama üzerinden rezervasyonunu yaptırabiliyoruz. Eğer aracı kiralamaktan vazgeçersek uygulama üzerinden gerekli iptal işlemlerini de tamamlayabiliyoruz.

Çevremizde bulunan en yakın Avis şubelerini harita üzerinde gösteren uygulama, bu disiplinde herhangi bir sorun yaşatmadan vaadini yerine getiriyor. Eğer başka şehirlere veya ülkelere sık sık seyahat gerçekleştiriyorsanız Avis mobil cihazınızın olmazsa olmazlarından.

YORUMLAR