Avoid.

Avoid.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    333

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

Avoid. iOS cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir beceri oyunu.

Avoid. hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, zorlu fakat bir o kadar da eğlenceli bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Oyuncuların parmak kası yapmasına sebep olan bu oyunu hiçbir ücret ödemesi yapmadan cihazlarımıza indirebiliyoruz.

Avoid.'deki amacımız kontrolümüze verilen karakteri mümkün olduğunca hayatta tutmak. Bunu gerçekleştirmek hiç de kolay olmuyor çünkü karakterin bulunduğu bölümde tehlikeli bıçaklar dolaşıyor. Ekranın alt bölümündeki beyaz alanda parmağımızı hareket ettirerek karakterimizi yönlendirebiliyoruz.

Tahmin edebildiğiniz gibi oyunda ne kadar fazla hayatta kalırsak o kadar fazla puan alıyoruz. Buna ek olarak bölümlere rastgele serpiştirilmiş olan puanları da toplamamız gerekiyor. Oyunda toplamda 3 canımız var. Her bıçağa değdiğimizde bir tanesini yitiriyoruz. Hepsi yok olduğunda ise yeniden başlamak zorunda kalıyoruz.

Eğlenceli bir oyun olan fakat bir süre sonra sinir bozucu bir hale gelen Avoid., beceri oyunlarından keyif alanların gözdesi olacaktır.

YORUMLAR