Avon Brochure

Avon Brochure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    583

  • Üretici

    Avon Cosmetics

Avon Brochure ile Avon kataloglarına göz atabilir, Avon ürünlerinin siparişlerini verebilirsiniz

Avon Brochure hem Avon müşterileri hem de Avon müşteri temsilcileri için en yeni Avon kataloğuna ve kampanyalarına erişme ve sipariş verme konusunda pratik bir çözüm sunan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak kullanılabilen resmi Avon uygulamasıdır.

Dünyanın en büyük güzellik ve kozmetik firmalarından olan Avon sıkça yeni ürünler ve kampanyalar çıkarmakta. Makyaj ürünlerinden parfüm ve bakım ürünlerine uzanan bu ürün ve kampanyaları takip edebilmek, Avon ürünlerinin siparişlerini vermeden önce ürünler hakkında fikir sahibi olabilmek için Avon kataloglarına ihtiyaç duyuyoruz. Avon Brochure uygulaması ile artık bu kataloglar mobil cihazlarımıza taşınıyor ve her zaman ulaşılabilir hale geliyor.

Eğer Avon ürünlerinin siparişini vermeyi düşünüyorsanız Avon Brochure kullanarak e-postanız üzerinden siparişleriniz Avon temsilcinize yönlendiriliyor ve en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşması sağlanıyor. Bunun yanında Avon Brochure bulunduğunuz konuma göre arama yaparak size en yakın Avon müşteri temsilcisini bulmanıza yardımcı da oluyor. Uygulama üzerinde istek listeleri oluşturabiliyorsunuz ve beklediğiniz ürünleri bu listeye ekleyerek müşteri temsilcinize iletebiliyorsunuz.

Avon Brochure Avon temsilcileri için de kullanışlı özellikler sunuyor. Avon müşteri temsilcileri Avon Brochure kullanarak internet üzerinden işlerini yürütebilmekte ve yeni müşteriler ve yeni siparişler elde edebilmekte. Siparişlerinizin sayısını arttırmanıza yardımcı olan Avon Brochure her zaman yanınızda taşıyacağınız bir Avon kataloğu oılarak da kullanılabilmekte.

YORUMLAR