Awkward!!

Awkward!!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Awkward, kısa videolar çekerek iyi yada kötü yaşamış olduğunuz olayları itiraf etmenizi ve diğer kişiler ile özel bir balantı adresi üzerinde paylaşmanızı sağlayan başarılı bir iOS uygulamasıdır.

Awkward, cesareti olanlar ve suçlarını yada mutluluklarını itiraf etmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen bir iOS video uygulamasıdır. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama 10'ar saniyelik kısa videolar çekmenizi sağlıyor. Tabi bu uygulama ile amaç sadece video çekmek değil, aynı zamanda videoda bazı şeylerin itirafını gerçekleştirmek.

Başınızdan geçen komik yada korkunç bir olayı, sevdiğiniz kişiye sölemek istediklerinizi, arkadaşlarınıza anlatmak istediğiniz hikayeleri yada yapmak istediğiniz şakaları bu uygulama ile videoya çekerek onlarla paylaşabiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi itiraf etme kısmını ister videoda net görünecek şekilde gerçekleştirmek, isterseniz de videoyu tamamen bulanıklaştırmak. Başınızdan geçen kötü bir olayı itiraf ettiğiniz videoları tamamen bulanıklaştırarak tanınmadan hikayenizi diğer kişiler ile paylaşabilirsiniz. Bulanıklık derecesini video çekimi sonunda kendi istediğiniz şekilde belirleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı son derece basit. Yükledikten sonra giriş yaparak ''Start'' diyerek itiraf etmeye başlayabilirsiniz. Birşeyler söylemek istediğiniz kişilere derdinizi anlatmak için de uygulamadan yararlanabilirsiniz. Çektiğiniz videolar çekim aşamasndan sonra bir tarayıcı üzerinde özel bir adreste açılır. Bu adresi kullanarak ister videonuzu izleyebilir, isterseniz de bu adresi arkadaşlarınızla e-posta yada sosyal medya platformları üzerinde paylaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde diğer kullanıcıların kaydetmiş olduğu itiraf videolarına da ulaşabiliyorsunuz. Tanınarak yada tanınmadan itiraf videoları çekebilmek bu uygulama ile tamamen sizin elinizde. Bu tür bir uygulama ile eğlenebilirim yada derdimi paylaşarak rahatlayabilirim diye düşünüyorsanız Awkward'ı kesinlikle ücretsiz olarak indirmenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR