Aworded 3.2 (ios)
Aworded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    73

  • Üretici

    Etermax

Aworded, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok oyunculu kelime bulma oyunudur.

Aworded, milyonlarca kullanıcı tarafından hala oynanan ve mobil platformlarda görebileceğiniz kelime oyunları kategorisinde en iyiler arasında yer alıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz Aworded, aynı zamanda 2012 yılında App Store tarafından en iyi oyun seçilerek başarısını tescillemesiyle ön plana çıkıyor. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Eski adıyla Apalabrados şimdiki adıyla Aworded oldukça başarılı bir geçmişe sahip. Öyle ki hala gerek Facebook üzerinden gerekse başka platformlardan milyonlarca oyuncusu var. En basit tabirle, karşımıza çıkan ekranda anlamlı bir kelime oluşturmaya çalışacağımız bu oyunda, boş zamanlarınızı başkalarıyla birlikte oynayarak değerlendirebilirsiniz. Scrabble oyununun bir benzeri de diyebiliriz. 

Nasıl oynandığına gelince, öncelikle oyuna giriş yapıp 'Play' dedikten sonra hangi dilde ve kimlerle oynamak istediğimizi belirliyoruz. Burada 'Random' deyip başlamanızı öneririm. Oyunun maalesef Türkçe seçeneği yok fakat İngilizce kelime haznesini geliştirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat diyebilirim. Daha sonra aynı Scrabble'da olduğu gibi en iyi hamleleri yapıp kazanmaya çalışacağız. 

Gerek arkadaşlarınızla gerekse başka oyuncularla eşzamanlı olarak oynayabildiğiniz Aworded'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çapraz platformda iyi olmanızı diler, denemenizi de mutlaka öneririm.

YORUMLAR