AXA İyiSürücü

AXA İyiSürücü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AXA İyiSürücü, Türkiye'deki sürücülerin sürücülüklerini geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır.

AXA İyiSürücü, yeni sürücülerin sürücülüklerini geliştirmeleri için küçük ipuçları sunan ve sürücü davranışını kaydeden ücretsiz bir uygulamadır. Hızlanma, fren ve dönüş davranışlarınız rota boyunca kaydeden ve sürüşünüzü tamamladığınızda sizi değerlendirmeye tabi tutan uygulama Türkçe dil desteği sunmaktadır.

AXA Sigorta tarafından geliştirilen bu uygulama kayıt için mobil cihazınızın GPS bağlantısını kullanmaktadır ve yol boyunca güvenliğinizi tehlikeye atmadan kayıt işlemini arka planda otomatik olarak gerçekleştirir. Sürüş bitişinde hızlanma, fren ve dönüşlerinizin ne kadar iyi olduğunu görebilir, dilerseniz aldığınız puanı sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca çeşitli rozetler de kazanmanız mümkün. Bu rozetler bonus puan olarak sayılıyor ve sürücü puanınızı doğrudan etkiliyor.

Sürüş puanınızı, sürücü seviyenizi, aracınızla kaç kilometre yol yaptığınızı, ne kadar gelişme gösterdiğinizi, kazandığınız tüm rozetleri profilinizden görebiliyorsunuz. Tabii ki arkadaşlarınızı davet ederek onların durumlarını takip etmeniz de mümkün. Profil özelliğini kullanabilmeniz için –tahmin edeceğiniz üzere- ücretsiz bir hesap oluşturmanız isteniyor. İster e-posta hesabınızla isterseniz de Facebook veya Twitter hesabınızla profilinizi hızlıca oluşturabiliyorsunuz.

Modern arayüz ile gelen uygulama, sürüşünüzü analiz etmenin ve değerlendirmenin dışında güvenli sürüş için küçük ipuçları veriyor. Kendinize ve karşınızdaki sürücüye zarar vermemek için dikkat etmeniz gereken hususları bu bölümdeki küçük açıklamalarla öğrenebilirsiniz. Ayrıca puan sisteminin nasıl yapıldığı, sürücü seviyelerinin nasıl belirlendiği ve sürüş analizinin nasıl yapıldığı hakkında merak ettiğiniz herşeye “Yardım” menüsünden ulaşabiliyorsunuz.

AXA İyiSürücü, Türkiye’deki tüm sürücülerin kendilerini geliştirmeleri için hazırlanmış sosyal ağ destekli bir mobil uygulama.