Ayakashi: Ghost Guild

Ayakashi: Ghost Guild
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz kart oyunudur.

Kart toplama oyunları, son dönemlerde daha çok popüler olmaya başlamış ve çeşitli özelliklere sahip kartları toplayıp rakiple dövüştürme üzerine kurulu eğlenceli bir oyun tarzı. Bildiğiniz gibi normalde kağıt ve slot oyunları geliştirmesiyle tanınan başarılı bir oyun yapımcısı olan Zynga da kart oyunlarına da el atmış ve Ayakashi: Ghost Guild'i geliştirmiş.

Ayakashi: Ghost Guild, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir kart oyunu. Fazla zorlayıcı olmamakla birlikte öğrenmesi kolay ve anlaşılır olduğundan bu tarza başlamak isteyen oyuncular için ideal bir oyun diyebilirim.

Oyunda  şeytanları ve hayaletleri avlayan bir avcı rolünde oynuyorsunuz. Rol yapma ve kart toplamayı bir araya getiren oyunda, rakibiniz çeşitli hayaletler ve şeytanlar oluyor ve siz de bunları kendi destenizle yenerek kendi destenize katmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda hayaletleri kartlarınıza eklemek için kullanabileceğiniz üç yol var. Birincisi hikayeyi takip ederek ve bütün taşları toplayarak, ikincisi hayaletlerle pazarlık yaparak, üçüncüsü de diğer kartlarla birleştirerek.

Oyunu isterseniz çevrimdışı tek başınıza hikaye modunda oynayabileceğiniz gibi çevrimiçi diğer insanlarla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Grafiklerinin de bir hayli detaylı dizayn edildiğini söyleyebilirim.

Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız,  Ayakashi: Ghost Guild'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR