Azar 1.2.2 (ios)
Azar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10,429

  • Üretici

    Azar LLC

Azar, videolu sohbet eder bir çok yeni arkadaş edinebileeğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS arkadaşlık uygulaması.

Azar, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak Dünyanın gört bir yanındkai farklı kişiler ile tanışıp arkadaşlık kurma fırsatı sunan yeni ve eğlenceli bir iOS arkadaşlık uygulaması.

Sosyal medya uygulamaları kategorisinde yer alan Azar, yeni birileri ile tanışmak ve arkadaşlık kurmanın en basit yollarından bir tanesi.

Farklı kişiler ile görüntülü olarak sohbet imkanı sunan Azar, tanıştığınız kişileri arkadaş listenize ekleyerek daha sonra tekrar görüşebilmenizi sağlıyor. Ayrıca arkadaş listenizde yer alan kişiler ile ücretsiz olarak mesajlaşarak görüntülü arama da yapabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde yapacağınız görüntülü konuşmalarda videolara efekt ve filtre ekleyerek daha güzel ve farklı görünebiliyorsunuz.

Kullanımı kolay, yararlı ve eğlenceli bir uygulama olan Azar, özellikle İngilizce biliyorsanız daha keyifli kullanılıyor diyebilirim.

Arkadaşlık uygulamaları arasında son dönemde en popüler olanlardan bir tanesi olan Azar sayesinde sizde iPhone ve iPad'inizi kullanarak yeni arkadaşlar edinin.

YORUMLAR