B612 1.0.0 (ios)
B612
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

B612, LINE tarafından geliştirilmiş, selfie'cilere özel ücretsiz kamera uygulamasıdır.

B612, popüler mesajlaşma uygulaması LINE'ın yaratıcıları tarafından geliştirilmiş selfie’cilere özel kamera uygulamasıdır. İsmini Küçük Prens adlı romanda baş rol karakterinin yaşadığı gezegenden alan uygulamada harika selfie çekimlerini mümkün kılan seçeneklerin dışında hiçbir gereksiz özellik bulunmuyor.

Kendilerini çekip sosyal ağlarda ve bloglarında paylaşmayı seven kullanıcılara yönelik bir kamera uygulaması olan B612, özçekim odaklı olduğundan iPhone’unuzun sadece ön kamerasını kullanıyor. Uygulamayı açtığınızda ön yüz kamerası otomatik olarak devreye giriyor. Fotoğrafınızı çekmek içinse ekranın herhangi bir noktasına dokunmanız yeterli oluyor. Çektiğiniz fotoğraflar otomatik olarak kaydedilmiyor. Arka arkaya çektiğiniz fotoğraflarınızın arkasından, gerçekten iyi çıktığınızı düşündüğünüz fotoğrafınızı kaydediyor ve sosyal ağlarda hızlıca paylaşıyorsunuz.

Telefonunuzun sesi açık olsa dahi selfie fotoğraflarınızı sessiz olarak çeken uygulamada 40’dan fazla filtre seçeneği bulunuyor. Rastgele seçilen filtreyi beğenmezseniz, basit kaydırma hareketiyle filtreler arasında geçiş yapabilir, beğendiğinizi uygulayabilirsiniz. Ayrıca tek bir karede farklı fotoğraflarınızı toplayan kolaj özelliği de mevcut. Kullanımı da son derece basit.

YORUMLAR