Baby Book 2.2.3 (ios)

Baby Book

Baby Book
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Book, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak bebeğinizin büyüme sürecinde çekeceğiniz tüm fotoğraf ve videoları tek bir albümde toplayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Bebeğinizin fotoğraflarını çekerek, bebek albümü oluşturmak oldukça zahmetli ve koruması güç bir iştir. Özellikle yıllar ilerledikçe fotoğrafları koruma daha da zorlaşır. Fakat artık bunu yapmanıza gerek yok. Baby Book ile bebeğinizin doğum anından itibaren çekeceğiniz tüm fotoğraf ve videolarını mobil cihazlarınız üzerinde oluşturacağınız bir albüme yerleştirebilirsiniz. Bebeğiniz büyüdükten sonra ona güzel bir hediye olabilecek olan albüm sayesinde, çocuğunuzun bebeklik yıllarını istediğiniz an istediğiniz yerde bakabilir ve o anları tekrar yaşabilirsiniz.

Uygulama sayesinde en yakın dostlarınız ve aile bireyleriniz ile bağlantı kurarak, bebeğiniz için oluşturduğunuz albümü onlarla özel olarak paylaşabilir ve hep birlikte çekilen fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz.

Uygulama ile oluşturduğunuz albüm içerisine eklemiş olduğunuz fotoğraflar tarihe göre otomatik olarak sıralanarak, çocuğunuzun gelişim sürecini adım adım görmenizi sağlamaktadır. Fotoğraf albümü oluşturmanın en kolay ve en rahat yollarından bir tanesi olan Baby Book uygulamasını ücretsiz olarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabilirsiniz.

Yıllar sonra bile ilk halinde, sorunsuz olarak koruyabileceğiniz albümü ömrünüz boyunca skalayarak sizin için en değerli kişilerden biri olan çocuğunuzun bebeklik yıllarını istediğiniz zaman hatırlayabilirsiniz.

YORUMLAR