Babylon 2055 Pinball 1.00 (ios)

Babylon 2055 Pinball

Babylon 2055 Pinball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Babylon 2055 Pinball, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir pinball oyunu.

Babylon 2055 Pinball, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir pinball oyunu.

Rengarenk görsellere ve oyunun genel atmosferiyle birebir uyum içerisinde olan ses efektlerine sahip olan oyun kaliteli bir pinball oyunu arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Rakiplerine oranla biraz yüksek kalan fiyatına rağmen sunduğu özellikler ile bunu kolayca telafi ediyor.

Oyuna adım attığımızda ilginç ses efektleri tarafından karşılanıyoruz. Hemen oyuna girip nasıl bir his verdiğini denemek istiyoruz ve bu kez de göz alıcı görseller karşısında bir kez daha hayranlığa kapılıyoruz. Açıkçası bu denli renkli, canlı ve akıcı animasyonlara sahip başka bir pinball oyunu bulmak pek kolay değil.

Oyundaki temel amacımız masanın alt bölümünde bulunan kolları kullanarak topun aşağıya düşmesini engellemek ve mümkün olabildiğince fazla puan toplamak. Bunu gerçekleştirebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Ekrana dokunarak kolları hareket ettirebiliyor ve topu masanın uzak noktalarına gönderebiliyoruz. Belirtmeden geçmeyelim, oyunda dokuz farklı oyun modu ve yedi farklı masa tasarımı bulunuyor.

Oyunun can alıcı noktaları işitsel ve görsel öğelerle sınırlı kalmıyor. Gerçekçi fizik motoru da oyunun genel kalite algısına olumlu katkıda bulunuyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Babylon 2055 Pinball, kaliteli bir pinball oyunu arayan herkesin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR