Backbreaker 2: Vengeance

Backbreaker 2: Vengeance
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Backbreaker 2: Vengeance, iPhone ve iPad sahiplerinin heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde amerikan futbolu oynamasını sağlayan keyifli bir oyun.

Backbreaker 2: Vengeance, ilk versiyonu olan Backbreaker Football ile milyonlarca kişi tarafından sevilen oyunun ikinci versiyonu. İlk versiyonuna göre çok daha gelişmiş olan bu versiyonda grafik kalitesi, tasarım, animasyonlar, hareketler ve oyun yapısı çok daha gelişmiş.

Yeni eklenen ''Vengeance'' yani intikam modunda topla ilerleyerek sayı almak yerine top taşıyıcı oyuncuyu durdurmak için mücadele veriyorsunuz. İş ve okul sonrasında oynayarak stres atabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan Backbreaker 2: Vengeance'ın ücretsiz sürümü bulunmuyor. Bu nedenle oyunu oynamak isteyenler 1.99 TL ödeyerek satın alması gerekiyor.

Yenilenen grafikler ile birlikte oyuna yeni stadlar dahil olmuş. Ayrıca topu rakip savunma oyuncularından koruyarak sayı için ilerlerken karşınıza çıkan sadece savunma oyuncuları olmuyor. Engeller eklenen oyunda sayı almak ilk versiyona göre çok daha zor diyebilirim.

Kontrolünü sağladığınız oyuncu ile koşarak yada taklalar atarak rakip oyuncuları şaşırtabilir ve onları geçerek sayıya doğru ilerleyebilirsiniz. 100 adet yeni eklenen savunma dalgası sayesinde eğlencenin dibine vurmanızı sağlayan oyunda başarılı olmak için bir süre oynamanız gerekiyor. Aksi taktirde rakip savunma oyuncularının altında kalabilirsiniz.