Background Eraser 1.0 (ios)

Background Eraser

1.0
Background Eraser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Background Eraser programını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınızın arkaplanlarını temizleyebilirsiniz.

Background Eraser uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf arkaplanı silme uygulaması ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Böylece fotoğraflarınızın arkaplanında değişiklikler yapmak da mümkün hale geliyor. Pek çok fotoğraf düzenleme uygulaması bu tip özellikleri barındırmadığı için daha kolay bir arkaplan temizleme işlemini Background Eraser sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama temel olarak arkaplanın genel rengini tespit edebiliyor ve ona benzeyen diğer renkli alanları da temizliyor, böylece arkaplanın genel yapısının o renge uygun olduğunu düşünüyor ve işlemlerini tamamlıyor. Fotoğraflar üzerinde arkaplan temizleme işlemi tamamlandıktan sonra temizlenen bölgeler herhangi bir renkle doldurulmuyorlar ve bu nedenle transparan kalan bölgeler sayesinde resimleri daha sonra başka uygulamalarda kullanabiliyorsunuz.

Uygulamada yanlışlıkla temizlenen arkaplanları da geri getirmek mümkün. Yani işlem yaparken yanlışlıkla fotoğrafın bir kısmını silerseniz zorlanmadan geri getirebilir ve orijinal fotoğrafa dönüş yapabilirsiniz.

Arkaplan temizleme yeteneklerine ek olarak, uygulama kırpma özelliklerine de sahip ve böylece fotoğraflarınızdan istemediğiniz kısımları kolayca çıkararak daha iyi görünmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Parlaklık, kontrast, renk doygunluğu ve çok daha fazla temel fotoğraf özelliğini değiştirerek fotoğrafların daha iyi görünmesini sağlamak da Background Eraser ile mümkün hale geliyor. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra fotoğraflarınızı sosyal ağ hesaplarınızdan arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR