Bacon Escape 1.1.1 (ios)

Bacon Escape

Bacon Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    4

  • Üretici

    Illusion Labs

Bacon Escape iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen aksiyon oyunu Bacon Escape, hem yeni başlayanlara hem de tecrübeli oyunculara hitap eden eğlenceli bir mobil oyun.

Koşarak kaçma mekaniği temelinde geliştirilen oyun geçen yıl App Store’da en iyi mobil oyun seçilen Mr. Crab 2’nin yapımcısı olan Illusion Labs imzası taşıyor. Oyunun ana kahramanı olan domuzcuk lanetli bir hapishaneden kaçıyor. Daha sonra domuzcuğun kaçışına yardım ettiğimiz oyunda kahramanımızın ardından kovalayan gardiyanlara yakalanmamanız gerekiyor. Ayrıca oyun boyunca renkli koyun, sosisli sandviç satan domuz gibi çeşitli dostlarla da karşılaşacaksınız. Bu aksiyon dolu kovalamacanın sonunda ise kahramanımız hem özgürlüğüne hem de Mutluluk Ülkesine kavuşmuş olacak.

Durmaksızın kovalamacanın yaşandığı Bacon Escape oyununun kontrolleri de oldukça basit. Tecrübeli oyuncuların hemen adapte olacağı oyunda yeni başlayanların ise belli bir şeritte seyreden kahramanın yönünü değiştirmek için dokunmatik ekranda istenilen yöne dokunulması yeterli olacaktır. Elinizden bırakmak istemeyeceğiniz Bacon Escape mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR