Bad Banker 1.11 (ios)

Bad Banker

Bad Banker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bad Banker, sayıları belirli bir şekilde sıralayıp puan kazanabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Bulmaca oyunu ile bankerliği birleştirdiğinizde karşınıza Bad Banker çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bad Banker oyunu sayesinde hafızanız gelişecek.

Bad Banker oyununu indirdikten sonra yapmanız gereken tek işlem sayıları panoya yerleştirmek. Oyun size sürekli çeşitli rakamlar gönderiyor ve sizin bu rakamları panoya düzenli bir şekilde yerleştirmeniz lazım. Eğer işe yarayan bir mantık oluşturmazsanız ilerleyen bölümlerde gönderilen rakamları koymak için panoda yer bulamayabilirsiniz. Rakamları yerleştirdikten sona Bad Banker oyunu banker olabilmeniz için size bomba aracı yolluyor. Bu araç sayesinde panoya yerleştirdiğiniz rakamları birleştiriyorsunuz. Ne kadar fazla rakamı birleştirirseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlara göre de bankerlik seviyeniz artıyor.

Bad Banker, oyun içerisinde yer alan yardımcı özellikleri ile birlikte zorlandığınız anlarda size yardım ediyor. Bu özellikler sizin oyundaki başarınıza göre geliyor. Sonra "neden bana Bad Banker yardım etmiyor" diye söylenmeyin. Boş vakitlerinizde hem eğleneceğiniz hem de kendiniz geliştireceğiniz Bad Banker oyununu hemen şimdi indirin ve oynayın.