Bahçelievler Belediyesi 1.0.2 (ios)

Bahçelievler Belediyesi

Bahçelievler Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    Mobilion

Bahçelievler Belediyesi ile kullanışlı bilgilere ulaşabilirsiniz

Bahçelievler Belediyesi uygulaması Bahçelievler Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımıza hayatı kolaylaştıracak bilgiler sunan ve belediye ile iletişim kurulmasına yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Bahçelievler Belediyesi uygulaması birkaç önemli işlemi belediyeye uğramadan mobil uygulama üzerinden gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Bahçelievler Belediyesi uygulamasını kullanarak borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmektesiniz.

Bahçelievler Belediyesi belediye sınırları dahilinde karşılaştığınız sorunları şikayet veya öneri olarak belediyeye bildirmenize yardımcı olmakta. Bu iş için iletilerinize fotoğraflar ekleyebilir ve koordinat belirtebilirsiniz.

Bahçelievler Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri Bahçelievler Belediyesi uygulaması aracılığıyla takip edebilmektesiniz. Uygulama etkinlik takvimini kullanıcılara sunduğu gibi etkinliklerin içerikleri hakkında da bilgi sağlamakta.

Bahçelievler Belediyesi acil durumlarda ihtiyacınız olan önemli bilgiler de sunmakta. Nöbetçi eczaneler, sağlık kurumları, muhtarlıklar ve ibadethaneler gibi kurumların adres ve telefon gibi bilgilerine ulaşabilmektesiniz.

Bahçelievler Belediyesi uygulaması belediye ile ilgili güncel haberleri de kullanıcılarla paylaşmakta.

YORUMLAR