Bakery Town 1.5 (ios)

Bakery Town

1.5
Bakery Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bakery Town pastanemize gelen müşterilere lezzetli pastalar ve içecekler yapmamız gereken keyifli bir iOS oyunudur.

Bakery Town iPhone ve iPad cihazlarınız üzrinde oynayabileceğiniz keyifli bir pastane işletme oyunudur. Her ne kadar özellikle ufak yaştaki oyunseverlere hitap ediyor gibi görünse de Bakery Town restoran veya pastane işletme hayali kuran herkesin severek oynayacağı türden bir yapım.

Oyunda birbirinden güzel görünen pastalar, lezzetli ve sıcak kurabiyeler, bol kremalı ve reçelli tartlar yapmamız isteniyor. Bunlar kuru kuru gitmez değil mi? Öyleyse taze meyvelerden milkshake’ler, çaylar ve aromalı kahveler de yapmalısınız. Bunları ne kadar iyi yaparsanız ve ne kadar iyi servis ederseniz müşterileriniz o kadar memnun olacaktır. Bir işletme için en önemli şey müşteri memnuniyetidir ve bu oyunda tam olarak sağlamaya çalıştığımız şey de bu!

Yapacağımız tatlılar ve içecekler kadar pastanemizin dekoru da çok önemli bir yere sahip. Bunun için renkli duvar kağıtları, dekorasyon ürünleri, tablolar ve mobilyalar alarak işletmemizi daha şık bir hale getirmeliyiz.

Oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor fakat uygulama içi satın almalar sunuyor. Bunlar her ne kadar mecburi olmasa da oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayabilir.