Bakodo 3.4 (ios)

Bakodo

3.4
Bakodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bakodo uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızla barkodları taratmak ve bilgileri almak oldukça kolay hale geliyor.

Bakodo uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz bir barkod okuma uygulaması ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Ücretsiz olmasının yanında oldukça basit ve anlaşılır bir tasarıma, aynı zamanda işlevselliğe sahip olması sayesinde cihazınızda bulunması gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulamayı kullanarak bir ürün barkodunu okuttuğunuzda, uygulamaya sahip olan diğer kullanıcıların o ürün hakkında neler yazdığını ve ürüne dair bilgileri kolayca görebiliyorsunuz. Ayrıca, Facebook ile giriş yaparsanız kendi arkadaşlarınızın son tarattıkları ürünlere ve eğer yaptılarsa ürüne girdikleri yorumlara da hemen ulaşabiliyorsunuz.

Ürün skalası giderek genişleyen uygulamanın bilgilerle dolması için elbette kullanıcıların barkod tarama ve yorum girmesi gerekiyor, bu nedenle hangi tip ürünlere veri girileceği biraz da kullanıcılara kalmış durumda.

Tabii ki QR kod okuma işlevi de uygulamada unutulmayanlar arasında. İçlerine onlarca farklı bilgi kaydedilebilen QR kodlardaki tüm bu bilgileri alabilen uygulama sayesinde hem kontak bilgilerini hem de çeşitli yerlerdeki QR kodlara dair bilgileri kolayca elde edebilirsiniz. Barkodunu okuttuğunuz ürünün internetteki en uygun fiyatlı hallerinin hangi mağaza ve konumlarda bulunduğu da yine Bakodo sayesinde kullanıcılara sunulabiliyor.

Oldukça hızlı bir şekilde barkod taraması yapabilen ve bilgileri sunabilen uygulamayı denemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR