Balanced

Balanced
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Huzurlu ve zinde bir hayat isteyen kullanıcıları hedefleyen bu uygulama sayesinde hayatınızda elde ettiğiniz başarılarınızı ve hedeflerinizi ayrıntılı olarak listeleyebilirsiniz.

Daha dengeli ve huzurlu bir hayat şüphesiz ki herkesin hayali. Fakat bunu gerçekleştirmek için ne yapıyoruz? Genelde yorucu ve yoğun geçen bir günün ardından pek çok kişi kendisine vakit ayırmayı ihmal eder. Fakat bu duruma artık bir dur demenin ve zihinsel olarak daha dengeli bir hayata kavuşmanın vakti geldi.

Bu konuda bir adım atmak istiyorsanız Balanced iyi bir başlangıç noktası olabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeiniz bu uygulama sayesinde daha motive ve daha canlı bir hayat sürebilirsiniz. Kişisel zaferlerinizi hedeflerinizi ve çeşitli konularda attığınız olumlu adımları dahi girebileceğiniz bu uygulama ile kendinizi daha enerji dolu hissedeceksiniz.

Uygulamayı kullanarak kişisel düzeninizi oluşturabilir, neyi ne zaman yapmanız gerektiğine uygulama yardımıyla karar verebilirsiniz. Uygulama tamamen kişiselleştirilebilir özelliklere sahip olduğu için hiçbir konuda limitli değilsiniz.

Balanced kullanıcıların kişisel özelliklerine ve beklentilerine göre seçebilecekleri 50 aktivite sunuyor. En hoşunuza giden aktiviteleri buradan seçebilir ve hayatınıza yeni bir soluk katabilirsiniz. Eğer siz de daha dingin ve pozitif enerji dolu bir yaşantı istiyorsanız, Balanced'ı kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR