Baldify 2.9.4 (ios)

Baldify

Baldify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baldify ile fotoğraflarınızı kel hale getirebilirsiniz

Baldify kullanıcılara fotoğraflarını kelleştirme imkanı sunan ve eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olan komil bir uygulamadır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Baldify fotoğraflarınızı sadece kel yapmakla kalmıyor, onları canlandırılmış 3 boyutlu animasyonlara çeviriyor. Uygulama ile kelleştirip can verdiğiniz resimler gülümsüyor, esniyor ve daha birçok farklı hareket gerçekleştiriyor.

Uygulama bize galerimizde bulunan fotoğrafları kelleştirme imkanı verdiği gibi kameramız aracılığıyla kel hale getirebileceğimiz yeni fotoğraflar çekebilme imkanı da sunuyor. Baldify'da sadece kel yapmanın haricinde yaşlandırma, bıyık ve kaş ekleme gibi farklı efektler de yer almakta. Bu efektleri birleştirerek eğlence kat sayısını arttırabiliyorsunuz.

Baldify ile hazırladıınız çalışmalarınızı uygulama içerisinden kolayca paylaşabiliyorsunuz. Baldify MMS ve s-postanın yanında YouTube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya servislerini de desteklemekte.

YORUMLAR