Balloon Paradise 1.3 (ios)

Balloon Paradise

1.3
Balloon Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Balloon Paradise, en iyi eşleştirme oyunları arasına girebilecek özelliklere sahip.

Balloon Paradise, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir üçlü eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Ücretsiz sunulmasına rağmen üst düzey kalitedeki görselleri ve akıcı yapısı oyunun kısa sürede büyük başarı yakalayacağının sinyallerini veriyor.

Oyun, aynı kategoride bulunan rakiplerinin çizgisinde ilerliyor fakat aralara serpiştirdiği özel öğeler sayesinde rakiplerinden farklılaşmayı başarıyor. Oyundaki temel amacımız aynı objeleri yan yana getirip yok olmalarını sağlamak ve bu şekilde ilerleyerek tüm ekranı temizlemek. Elbette bu esnada karşımıza birçok engel çıkıyor. Bu engelleri aşıp yolumuza devam edebilmek için güçlendiricileri kullanabiliyoruz.

Balloon Paradise'da tam tamına 90 bölüm bulunuyor. Bu bölümler giderek artan bir zorluk seviyesine sahipler. İlk birkaç bölüm kolay gibi görünse de ilerledikçe işin rengi değişiyor.

Oyunda son derece kalite görsellere ve akıcı animasyonlara yer verilmiş. Diğer eşleştirme oyunlarını hesaba kattığımızda Balloon Paradise'da eleştirecek pek bir şey bulamıyoruz. Eğer eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyun size göre.

YORUMLAR