Bam fu Free 1.0.2 (ios)

Bam fu Free

Bam fu Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bam fu Free, özellikle arkadaşlarınız ile gruplar halinde oynayabilmeniz için geliştirilen oynadıkça bağımlısı olacağınız bir iOS bulmaca oyunudur.

Bam fu Free, özellikle grup halinde oynamak için geliştirilen heyecanlı ve eğlenceli bir iOS bulmaca oyunudur. Oyuncuların oyun içerisinde kendine ait bir renkleri bulunuyor ve bu rengi kullanarak ekrandaki tüm işaretleri doldurmaya çalışmalılar. Örneğin sarı rengi sizinse, ekranda dokunduğunuz her alan sarıya boyanacaktır. Tabi oyunu bitirebilmek için tüm alanları sarıya boyamanız gerekiyor. Fakat sizinle birlikte aynı zamanda rakiplerinizde alanlara dokanarak kendi renklerine boyayabiliyorlar. Bu nedenle oynadıkça bağımlılık yaratan oyunda alanları boyamak için alanlara parmak ile dokunmanız yeterlidir.

Oynanışı oldukça kolay ve basit olan Bam fu Free'de, alandaki şekillere dokanarak kendi rengine boyamalısınız. Eğer alanlar bozulursa onların rengini değiştiremezsiniz ve tekrar boyamak için düzelmelerini beklemelisiniz. Ekrandaki tüm alanları boyadığınızda ise oyunu kazanıyorsunuz fakat maçlar 5 maç üzerinden oynandığı için toplamda en az 3 maç kazanmanız gerekiyor.

Oyunda başarılı olmanın anahtarı hızlı ve dikkatli olmaktan geçmektedir. Bu iki özelliğin yanı sıra kendi renginize boyadığınız alanları da korumak önemli noktalardan bir tanesidir. Oyunun grafik ve ses efektleri oldukça etkileyici.

Arkadaşlarınız ile beraber eğlenmek istiyorsanız veya bir arkadaşınız ile yakınlaşmak istiyorsanız bu bulmaca oyunu ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Özellikler:

  • Bağımlılık yapan grup oyunu
  • Eğlenceli
  • Ücretsiz
  • Hızlı refleks ve dikkat gereksinimi

YORUMLAR