Band of Badasses: Run & Shoot 1.2.0f (ios)

Band of Badasses: Run & Shoot

Band of Badasses: Run & Shoot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İOS cihazınızda dünyayı uzaylılara karşı savaşmalısınız.

Oyunculara 6 farklı ikonik karakter sunan Band of Badasses: Run & Shoot, tamamen ücretsiz indirilen ve ücretsiz olarak oynanabilen bir mobil aksiyon oyunudur. Android ve İOS platformunda kendine yer bulan yapım etkileyici efetleri ve zengin içeriği sayesinde inceleme puanlarında bekleneni başarıyla verdiğin gözler önüne serdi.

Kolay kontrollere sahip olan yapımda bizleri keyif dolu bir savaş atmosferi bekliyor. Oyun içerisinde birbirinden sevimli ve bir o kadar da komik olan uzaylılarla karşı karşıya gelecek ve onların dünyayı istila etmesine karşı mücadele edeceğiz.

Oyun içerisinde zıplayabilecek, koşabilecek ve ateş edebileceğiz. Oyuncular birbirinden farklı silahlar ile uzaylıları etkisiz hale getirmeye çalışacak ve oyun içerisinde ilerleyecekler. 2B grafikler ile karşımıza çıkan mobil oyun da global çapta olarak liderlik tablosuna adımızı yazdırabilecek ve en iyi savunmacının biz olduğunu tüm dünyaya gösterebileceğiz. Oyunda yer alan karakterler Holywood filmlerinde karşımıza çıkan karakterler arasından seçilmiştir.

Yapımda dilersek uzaylıları tüfekle alınlarının ortasından vurabilecek, dilersek de kılıcımız ile ikiye bölebileceğiz.