Bank Escape

Bank Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bank Escape iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli bir odadan kaçma oyunudur.

Bank Escape odadan kaçma temalı oyunlardan hoşlananlara hitap eden eğlenceli bir iOS oyunudur. Hem tablet hem de iPhone cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz bu oyunda bulmacaları çözmeye ve hiçbir iz bırakmadan bankadan kaçmaya çalışıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de farklı tipte birçok bulmacaya sahip olması. Bu sayede oyun asla tekdüze bir hale gelmiyor ve oyunculara daima orijinal bir atmosfer sunuyor. Oyunun tek dikkat çeken noktası sadece orijinal bölümleri değil. Grafik olarak da Bank Escape ortaya tatmin edici sonuçlar çıkartıyor. Aslına bakarsanız bu tarz bir grafik kalitesi sunan çok az odadan kaçma oyunu mevcut.

Aynı kategoride yer alan diğer oyunlar gibi Bank Escape’de de saklı olan objeleri bularak yolumuza devam ediyoruz. Bu objeleri çeşitli amaçlar için kullanarak kaçış planımızı yürütüyoruz. Bu noktada hem çok dikkatli olmalı hem de elimizdekilerle ne yapabileceğimizi iyi planlamalıyız. Genel olarak Bank Escape kaliteli bir odadan kaçma oyunu fakat birkaç noktada eksiği var. Bu eksikler gelecek güncellemelerle giderilebilecek türden.