BankoCep 1.0 (ios)

BankoCep

1.0
BankoCep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BankoCep, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz iddaa tahminleri uygulamasıdır.

BankoCep, popüler bahis oyunu iddaa için başarılı tahminler içeren bir platform. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulamada, futbol ve basketbolda günün banko maçlarını bulabilir ve aralarından seçtiğiniz maçlarla güzel sistemler oluşturabilirsiniz. Şimdi, 18 yaşından küçüklerin oynayamayacağını hatırlatarak, uygulamanın ne gibi özellikler barındırdığını anlatmaya başlayalım. 

Öncelikle uygulamanın göze hoş gelen bir arayüzü olduğunu söylemeliyim. Kullanıcı deneyiminin üst düzey ve kullanım sırasında hiçbir karmaşa bulunmuyor. Uygulamayı açtığınızda karşınıza otomatik olarak futbol tahminleri geliyor. Bu tahminler günün 11 ile 13 arasında paylaşılıyor ve oynandıktan sonra tutup tutmadığını da görebiliyorsunuz. Sağ üst köşeden ise futbol ve basketbol tahminleri arasında geçiş yapmanız mümkün. Başarı yüzdesine gelince, benim baktığım 25 Ocak tarihinde 8 maç oynanmış ve 7 tanesi doğru tahmin edilmiş. Yani bir anlamda nokta atışı yaptıklarını söylersek yanlış bir yorum yapmamış oluruz. Diğer yandan, uygulamada geçmişe dönük tahmin aramaları da yapabilirsiniz. 

BankoCep, son zamanlarda gördüğüm başarılı tahmin platformlarından biri ve en azından bir kereliğine de olsa denenmeyi hak ediyor. Ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim. 

YORUMLAR