Banter 1.0 (ios)

Banter

1.0
Banter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Banter, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir mesajlaşma ve sosyal ağ uygulamasıdır.

Banter, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir sosyal ağ ve mesajlaşma uygulamasıdır.

Farklı konu başlıkları altında açılmış olan sohbet odalarına girerek, sizinle aynı konulara ilgi duyan kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz ve kolayca yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla konu başlığı altında gerçekleşen sohbetleri tek bir yerden takip etmenize olanak tanıyan uygulama, sürekli olarak sevdiğiniz konular hakkında sohbet etme şansını size sunacak.

Kendinize ait bir kullanıcı profili oluşturabileceğiniz ve profilinizi istediğiniz zaman düzenleyebileceğiniz uygulama yardımıyla isterseniz sizler de kendi genel veya özel sohbet odalarınızı oluşturarak, belirlemiş olduğunuz konu başlıkları altında kullanıcılarla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

 

Tüm bunların dışında uygulama üzerinde kendi konum bilgilerinizi paylaşarak, yakınınızda yer alan kullanıcıları görüntüleyebilir ve onlarla sohbet etme şansını bulabilirsiniz.

Özel mesajlaşma sisteminin de yer aldığı Banter, kullanıcıları eski sohbet odalarının olduğu zamanlara götürecek güzel düşünülmüş bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Banter Özellikleri:

  • Farklı konu başlıklarından ilgi alanınıza uygun olanları seçerek sohbete başlama
  • Kendi genel veya özel sohbet odalarınızı oluşturma
  • Özel mesaj gönderebilme
  • Yakınınızdaki insanları bulabilmek için konum paylaşma
  • Tek bir yerden tüm sohbet geçmişinizi takip edebilme
  • Fotoğraf ekleyebilme
  • Kendi kullanıcı profilinizi oluşturabilme ve düzenleyebilme

YORUMLAR