Bardbarian 1.4 (ios)

Bardbarian

1.4
Bardbarian
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    111

  • Üretici

    Bulkypix

Çizgi film konseptindeki grafikleriyle dikkat çeken Bardbarian'da elinde sazıyla köyünü düşmanlardan korumaya çalışan bir ozanı canlandırıyoruz.

Bardbarian oynayabileceğiniz en keyifli ve sevimli savaş oyunlarından birisidir ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyunda, güne köyünün saldırıya uğrama sesleriyle uynanan bir halk ozanını canlandırıyoruz. Elinde sazıyla düşmanlara karşı koymaya çalışan bu kahramanın yanında ona yardım eden askerler de mevcut. Ekranın sağ tarafında yer alan asker butonlarına tıklayarak istediğiniz asker çeşidini yardımınıza çağırabilirsiniz. Bu işlemden sonra yapmanız gereken şey ekranın sağ tarafından akın akın gelen düşmanların mücevhere erişmelerine engel olmak.

Oyunda 74 adet güçlendirme seçeneği, 12 farklı birim, 4 zorlu bölüm sonu canavarı, 8 farklı düşman tipi mevcut. Oyunda heyecan bir an olsun düşmüyor ve farklı birimler oyunun monotonlaşmasına engel oluyor.

Çizgi film modellemeleri oyuna farklı bir hava katıyor ve kalite hissini artırıyor. Hayatta kalma mücadelenizde askerlerinizin ve yönettiğiniz karakterin güçlü kalmasına özen göstermelisiniz. Bunun için güçlendirme seçeneklerine önem vermelisiniz. Son derece orijinal ve farklı bir yapıya sahip olan Bardbarian'ı sıkılmadan oynayacağınıza eminim.

YORUMLAR