Barty Run

Barty Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barty Run büyük küçük herkesin keyifle oynayabileceği bir sidescroller oyunudur.

Barty Run mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve aksiyon odaklı bir sidescroller oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunda tehlikelerle dolu bir ormanda ilerlemeye çalışıyoruz ve karşımıza çıkan engelleri aşarak görevimizi tamamlamaya çalışıyoruz.

Adından da anlaşıldığı gibi oyunda Barty isimli bir karakteri kontrol etmekteyiz. İçgüdüsel kontrollere bu tarzda bir oyunu daha önce oynadıysanız hemen alışabilirsiniz. Sadece birkaç dakika oynamanız yeterli. Oyunda hem üç boyutlu hem de iki boyutlu görseller başarılı bir şekilde kombine edilmiş. Bu öğeler oyunun kalitesini bir adım yukarıya taşımakla kalmıyor aynı zamanda oyuna orijinal bir atmosfer de katıyor.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Barty Run’da da çok sayıda upgrade seçenekleri ve bonuslar bulunuyor. Bonusları toplayarak ve upgrade’leri gerçekleştirerek karakterimizi daha güçlü bir hale getirebiliyoruz. Bu sayede bölümleri geçmesi kolaylaşıyor. Fizik tabanlı tepkimeler oyunun gerçekçilik ve akıcılık seviyesini yükseltiyor. Genel olarak başarılı ve kaliteli bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Barty Run büyük küçük herkese hitap eden bir oyun.

YORUMLAR