Basketball Kings 1.26 (ios)

Basketball Kings

Basketball Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball Kings, ister tek başınıza isterseniz de gerçek kişilere karşı oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur.

Basketball Kings, hem iPhone hem de iPad'lerle uyumlu kısa sürede bağımlısı olacağınız bir basketbol oyunudur. Harika 3 boyutlu grafikler sunan oyunu arkadaşlarınız arasında oynayabilir veya çevrimiçi düzenlenen oyunlara katılarak binlerce kişiye en iyi basketbol oyuncusu olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Basketbol heyecanını mobil platforma taşıyan Basketball Kings, 6 farklı oyun modunu içerisinde barındıran uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Kilidini açacağınız çok sayıda başarı ve kupanın bulunduğu oyunda 5 farklı karakter, 20'den fazla top, 30'dan fazla forma seçebiliyorsunuz. Kontroller ise son derece basit. Kusursuz bir atış için ekranın sol tarafındaki renkli bara dikkat etmeniz yeterli oluyor. Farklı yerlerden atışlar attığınız oyunda bazen topu direk sokmanız gerekirken, bazen panyaya çarptırarak atmanız gerekiyor. Tek düze atışın olmaması oyunu öne çıkaran özelliklerden. Türkçe olarak oynayabildiğiniz oyunu istediğiniz zorluk seviyesinde oynayabiliyorsunuz.

Oyunu öğrenmenizi sağlayan eğitim bölümü de içeren Basketball Kings, hem tekli hem de çoklu oyuncu desteği sunuyor. Farklı oyun modları ise oyundan kısa sürede sıkılmanızı engelliyor.

Basketball Kings, iPhone ve iPad'inizde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz oldukça zevkli bir basketbol oyunu.

YORUMLAR