Bastion 1.2 (ios)

Bastion

1.2
Bastion
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bastion, hack and slash tadında oyunları sevenlerin tercih edebileceği kaliteli ve eğlenceli bir iOS RPG oyunu.

Bastion, her zaman kaliteli ve eğlenceli oyunlar ile ön plana çıkan Warner Bros'un geliştirmiş olduğu aksiyon ve macera dolu bir RPG oyunu.

Aksiyon RPG kategorisi altında yer alan Bastion, iOS için tamamen baştan yenilenerek adeta tekrar doğdu. iPad 2 ile birlikte iPhone 4S ve üzeri iOS cihazlarda açabileceğiniz oyunun çok faxla detayı olduğu için boyutu da oldukça büyük. Bu nedenle indirirken Wi-Fi bağlantısı kullanmanız yararınıza olacaktır.

Başladıkan sonra soluksuz ilerleyeceğiniz bu macerada karşınıza çıkan düşmanları birer birer yok ederken, bir çok silah çeşidini de kullanmayı öğreneceksiniz.

Bir çok ödüle layık görülen oyundaki en öne çıkan özellik ise tamamen el yapımı olan sanatsal grafikler. Oyuncuları etkileyen grafik kalitesi ve oyun detaylarına rağmen yaklaşık 13 TL civarında uygun bir fiyata satılan Bastion'u iPhone ve iPad'lerinize indirip oynayabiliyorsunuz. Oynamaktan daha çok bağımlısı olacaksınız desem daha yerinde olur.

Farklı zorluk seviyeleri sunan oyun böylece tüm oyunculara hitap ediyor. Zoru seven oyuncular zor modda oynayabiliyorken, eğlenme amacıyla oynamak isteyenler kolay modda oyunu daha rahat oynayabilirler.

Bir çok yeni şey keşdedeceğiniz oyunda sahip olduğunuz farklı silahları geliştirerek düşmanlarınıza karşı daha da güçlenebiliyorsunuz. Eğer kendinizi bu maceraya çıkmaya hazır hissediyorsanız, oyunu satın alarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR