Batak

2.0
Batak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batak, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde yapay zekaya karşı batak oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun.

Batak, adından da anlayacağınız üzere en popüler kart oyunlarından bir tanesiği olan batak için geliştirilmiş olan ücretsiz ve eğlenceli bir iOS batak oyunu. Herhanbi bir ücret ödemeden iPhone ve iPad'lerinize indirerek oynayabileceğiniz oyun için internet bağlantısına da ihtiyacınız yok. Çevrımdışı olarak yapay zekaya karşı mücadele edeceğiniz oyunda kolay kolay kazanacağınızı düşünmeyin çünkü karşınızda oldukça güçlü bir yapay zeka bulunuyor.

Eski versiyonu ile de pek çok kişinin en sevdiği oyunlardan bir tanesi olmayı başaran Batak, şimdi daha da geliştirilerek çok daha fazla gelişmiş ve yeni özellik ile birlikte karşımıza çıktı.

Düz ve ihaleli batak oynayabildiğiniz oyunun grafikleri çok şık ve kaliteli. Ücretsiz bir oyuna göre çok başarılı grafiklere ve oynanışa sahip olan bu oyun sayesinde hem batak pratikleri yapabilir hem de kendinizi bu şekilde geliştirerek arkadaşlarınızla batak oynarken daha iyi sonuçlar almanızı sağlayabiliyorsunuz. Online ve gerçek oyunculara karşı olmadığı için çok uzun süreli oynamak biraz can sıkıcı olabileceği için daha çok boş vakitlerinizde oynamanız daha güzel oluyor. Bu yüzden fırsat bulduğunuz ufak aralarda oyunu oynayarak hem batak oynama açısından sıcak kalabilir hem de bu araları keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Rakip beklemeden ve kopma derdi olmadan rahatça oynayacağınız bu oyunu iOS mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayın.

YORUMLAR