Batman: Arkham Underworld

Batman: Arkham Underworld
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batman: Arkham Underworld, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen ve Gotham şehrinin karanlık dünyasına hakim olmaya çalıştığınız bir aksiyon oyunudur.

Batman: Arkham Underworld, iOS platformu için piyasaya sürülen bir tür aksiyon oyunudur. 

Batman serisinin neredeyse her oyununda ve filminde ana karakterimiz Batman idi ve kötülere karşı savaşıyorduk. Bu sefer Batman esrisi içerisinde yer alana Arkham Underworld, işleri değiştiriyor ve oyunculara kötüleri kontrol etme imkanı sunuyor. Oyunda amacımız çeşitli görevleri yapmak ve kendi suç merkezimizi geliştirmek. Temelde Clash of Clans ile benzer bir yaıya sahip olan oyunda, oyuncular kötülerin hapisten kaçmasına yardımcı oluyor ve onlarla birlikte merkezlerini geliştirip, savunuyorlar. 

Saldırı kısmında ise karşımıza çeşitli görevler çıkıyor ve bu görevlerde de çeşitli şekillerde merkeze yerleştirilmiş düşmanları halt etmeye çalışıyoruz. Temelde Clash of Clans ile merkez düzeni ve saldırı mekanikleri tarafında birleşen oyun, Batman serisinin hiç görmediğimiz bir tarafını oynatması sebebiyle de oldukça eğlenceli görünüyor. Aşağıda yer alan videoda daha ayrıntılı olarak görebileceğiniz gibi, son zamanlarda çıkan en oynanası mobil oyunlardan bir tanesi:

YORUMLAR