Battle Bay 1.0.7506 (ios)

Battle Bay

Battle Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    321

  • Üretici

    Rovio

Battle Bay mobil cihalzarınızda online gemi savaşları yapmanıza imkan tanıyan bir gemi savaşı oyunudur

Battle Bay, Angry Birds gibi ünlü oyun serileriyle tanıdığımız Rovio firması tarafından geliştirilen yeni bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir gemi savaşı oyunu olan Battle Bay'da oyuncular denizlerin hakimi olmak için mücadele ediyorlar. Bu iş için savaş gemimizi seçiyoruz, onu silahlarla donatıyoruz ve su üzerine diğer oyuncularla takım tabanlı olarak çarpşıyoruz.

Rovio'nun geliştirdiği ilk MOBA oyunu olan Battle Bay oyunculara gemilerini modifiye etmek için zengin seçenekler sunuyor. Oyunda farklı sınıflar altında toplanmış savaş gemileri bulunuyor. Bu sınıfların her biri farklı avantajlara ve dezavantajlara sahip. Enforcer sınıfı yüksek ateş gücü ile dikkat çekiyor, Defender ise dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Shooter ise diğer sınıflardan daha fazla silahı üzerine yerleştirebilmemize imkan tanıyor. Eğer manevra kabiliyeti ile düşmanlarınızı alt etmek isterseniz Speeder sınıfını seçebilirsiniz. Battle Bay bir takım oyunu olduğu için takım arkadaşlarınızı iyileştirmenize imkan tanıyan Fixer sınıfı da oyunda dahil edilmiş. 

Battle Bay içerisinde toplayabileceğiniz farklı silahlar, zırhlar, ekipmanlar ve yetenekler sizi bekliyor. Sahip olduğunuz bu öğeleri nasıl birleştirdiğiniz ve modifiye ettiğiniz ise sizin oyun stilinizi belirliyor. Oldukça güzel grafiklere sahip olan Battle Bay eğer hızlı ve yoğun aksiyon yaşamak isterseniz hoşunuza gidecektir.

ARTILAR

Güzel grafikler

Farklı gemi sınıfları

Sayısız modifikasyon seçeneği

EKSİLER

YORUMLAR