Battle Glory 2.44 (ios)

Battle Glory

Battle Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    74

  • Üretici

    MG Studio LLC

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Battle Glory, iOS cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Strateji, savaş ve az biraz da rol yapma oyunlarından öğeleri bir araya getirerek geliştirilmiş olan bu oyun her yaştan oyuncunun beğeneceği türden diyebilirim.

1 milyondan fazla indirilmiş olan oyun bir bütün olarak başarılı bir savaş oyunu olmuş. Her ne kadar biraz Clash of Clans'a olan benzerliği ile dikkat çekiyor olsa da kendine özgü tarafları da olduğunu söylemek gerekir.

Oyunda amacınız kendi ordunuzu kurup şehrinizi düşmanlara karşı savunmak. Bunun için ordunuzu, askerlerinizi, uçaklarınızı ve tanklarınızı olabildiğince güçlendirmeli ve savaşta yönetmelisiniz.

Oyunu çevrimiçi olarak çoklu oyunculu modda oynuyorsunuz. Böylece diğer oyunculara karşı hünerlerinizi sergilemiş oluyorsunuz. Level atlama gibi özelliklerinin yanında istediğiniz zaman geri dönüp oynamaya devam etme rahatlığına da sahipsiniz.

Yine göze hoş görünen grafikleri ile de dikkat çeken bu oyun, başarılı savaş oyunları arasında yerini aldı diyebilirim. Eğer siz de savaş ve strateji oyunları oynamayı seviyorsanız, Battle Glory'yi indirip denemelisiniz.

YORUMLAR