Battle Golf Online 1.1 (ios)

Battle Golf Online

1.1
Battle Golf Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Golf Online, adından da anlaşılacağı gibi gerçek zamanlı golf oynamanıza olanak sağlayan eğlenceli bir oyundur.

Battle Golf Online, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir golf oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Online olarak oynanan oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyorsunuz.

Gerçek zamanlı mücadelelerin yer aldığı bir golf oyunu olan Battle Golf Online, renkli grafikleri ve zevkli atmosferiyle dikkatimizi çekiyor. Rakiplerinizle mücadele ettiğiniz oyunda topu en az vuruş ile deliğe sokmanız gerekiyor. Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan oyunda karakterinize farklı şapkalara takarak özelleştirebiliyor ve oyunu daha renkli bir hale getirebiliyorsunuz. Tek başınıza da oynayabileceğiniz oyunda yeteneklerinizi sergiliyorsunuz. Altınlar toplayarak daha fazla şapka sahibi olabildiğiniz oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Battle Golf Online'ı sakın kaçırmayın.

Zorlu görevlere de sahip olan oyunda günlük olarak görevleri tamamlayarak puanlar kazanabiliyorsunuz. Golf sevenlerin beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Battle Golf Online'ı mutlaka denemelisiniz. 

Battle Golf Online oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR