Battle Golf 1.0 (ios)

Battle Golf

1.0
Battle Golf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Golf'te arkadaşlarımıza karşı sürükleyici ve zorlu golf maçlarına katılıyoruz.

Battle Golf, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde keyifle oynayabileceğimiz zorlu bir beceri odaklı golf oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız, herkesin de tahmin edebildiği gibi, golf topunu bayrak dikili deliğe sokmaya çalışmak.

Oyunu eğlenceli kılan detaylar arasında aynı ekran üzerinde arkadaşlarımızla mücadele edebilmemize imkan vermesi var. Oyunun yapısı her ne kadar basit olsa da sunduğu atmosfer, arkadaşlarımızla oynayabilemmize imkan verdiği için çok keyifli.

Birbirinden uzakta konumlandırılmış iki ada üzerinde bulunan rakipler, atışlar yaparak ortadaki deliğe topu sokmamız gerekiyor. Elbette hangi taraf önce sokarsa oyunun galibi o oluyor.

Topa vurabilmek için her oyuncunun kendi tarafında bulunan büyük butona tıklaması gerekiyor. Nişan alma fonksiyonu otomatik olarak hareket ettiği için isabetli atışlar yapabilmek için zamanlamayı iyi tutturmamız gerekiyor.

Battle Golf'te kullanılan grafikler retro karakterleriyle öne çıkıyor. Buna ek olarak kullanılan ses efektleri de aynı konsept üzerinde ilerliyor. Zorlu yapısıyla en iddialı oyuncuları bile zorlayan Battle Golf, arkadaşlarıyla oynayabilecekleri keyifli bir beceri oyunu arayanların kaçırmaması gereken bir seçenek.