Battle of Heroes

Battle of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    81

  • Üretici

    Ubisoft

Battle of Heroes mobil dünyada yer alan en kaliteli oyunlar arasındaki yerini zorlanmadan alıyor.

Battle of Heroes son zamanlarda oynadığımız en iyi oyunlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak sunulmasıyla bizleri gerçekten çok şaşırttı. Ubisoft elinden çıkan bu oyunda aksiyon dolu bir mücadeleye atılıyoruz ve karşımızda duran her düşmanı tek tek yok ediyoruz.

Oyundaki tek amacımız Evagar’ın Altın Tepeleri’ni ele geçirmek. Bu amaç doğrultusunda kendimize güçlü askerlerden oluşan bir ordu kurmalı ve harekete geçmeliyiz. Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi çoklu oyuncu desteği sunması. Bu sayede yapay zekaya karşı oynamak yerine dünyanın dört bir köşesinde bulunan gerçek oyunculara karşı mücadele etme şansı elde ediyoruz. Eğer bu özelliği kullanmak istemezseniz tekli oyuncu modunda da ilerleyebilirsiniz.

Oyunda kontrol ettiğimiz kahramanı dilediğimiz gibi upgrade edebilme şansına sahibiz ve onu tam anlamıyla güçlendirmek için farklı seçeneklerimiz var. Eğer bu özellik size yetersiz gelirse yepyeni kahramanlar açabilir ve onların üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Gelişmiş grafiklerle zenginleştirilen Battle of Heroes mobil dünyaya sunulan nimetlerden bir tanesi. Eğer ücretsiz ve macera dolu bir mobil oyun arıyorsanız Battle of Heroes’u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR